قرص کلر

 

قرص کلر استخر

وقتی صاحب یک استخر هستید، ممکن است فکر کنید که زمان بیشتری را صرف تمیز نگه داشتن آن می کنید تا اینکه از آن لذت ببرید. یکی از راه‌های حذف مزاحمان بد و تمیز نگه داشتن استخرتان، استفاده از قرص‌های کلر است. در حالی که قرص ها از ورود حشرات، برگ ها و سایر زباله ها به استخر شما جلوگیری نمی کنند، اما به کنترل باکتری ها و جلبک ها کمک می کنند. قرص‌های کلر مانند ضدعفونی‌کننده‌های قوی عمل می‌کنند تا استخر شما را تازه و تمیز نگه می‌دارند. این وبلاگ نحوه افزودن قرص کلر به استخر خود را مورد بحث قرار می دهد.

چرا قرص کلر را ترجیح می دهیم؟ هم افزودنی های کلر و هم قرص های کلر به یک اندازه موثر هستند. ما قرص های کلر را به چند دلیل ترجیح می دهیم. اولاً، استفاده از آنها آسان است، زیرا  اندازه گیری یا تعیین زمان اضافه کردن آنها به استخر وجود ندارد. دوم اینکه قرص های کلر به تدریج حل می شوند. این بدان معناست که کلر به طور پیوسته در استخر آزاد می شود. هر چه بیشتر از استخر استفاده کنید و باکتری ها را معرفی کنید، قرص کلر بیشتر می تواند آن را بدون نیاز به انجام کاری تحت کنترل خود نگه دارد.

چرا از کلر در استخرها استفاده کنیم؟ کلر یکی از کم هزینه ترین مواد شیمیایی استخر است. همچنین یکی از موثرترین در ضدعفونی کردن است. تمام انواع باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد و رشد جلبک ها را در این فرآیند کاهش می دهد. تمیز نگه داشتن استخر از طریق جاروی استخر و از بین بردن زباله های داخل آب کمک خواهد کرد، اما استفاده از کلر باکتری هایی را که به طور طبیعی در استخرها و سطوح استخر رشد می کنند از بین می برد.

به چه میزان غلظت کلر در استخر خود نیاز دارید؟ محدوده ایده آل برای غلظت کلر در استخر شنا بین 1 تا 3 پی پی ام (بخش در میلیون) است. مهم است که سطح از 3 پی پی ام بالاتر نرود.( به جز در موارد شوک دهی به استخر ) هنگامی که غلظت کلر بیش از حد بالا باشد، می تواند چشم، بینی، گلو و ریه های شما را تحریک کند. اگر از کلر برای ضدعفونی کردن استخر خود استفاده می کنید، باید به طور مرتب آب استخر خود را آزمایش کنید.

روش های موثر برای افزودن قرص کلر چند راه برای اضافه کردن قرص کلرهای کلر به استخر شما وجود دارد. این ایده خوبی نیست که آنها را فقط داخل آن بیندازید. در عوض، می‌توانید از کلرزن خودکار استخر استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد هر بار مقدار مناسبی کلر اضافه کنید. همچنین می‌توانید در حین چرخش آب، قرص کلر را در سبد اسکیمر قرار دهید. شما همچنین می توانید به یک دستگاه پخش کلر شناور اعتماد کنید.

قرص کلر

تمیز نگه داشتن استخر و ایمن نگه داشتن استخر برای خانواده یک فرآیند بی پایان است و قرص های کلر کار را بسیار آسان تر می کند. اگر در مورد قرص های کلر سوالی دارید، با متخصصین استخر در تجهیزات استخر دریاچه آبی تماس بگیرید. ما می توانیم به شما کمک کنیم استخر شنای خود را در بهترین شرایط و تمیز برای خانواده خود نگه دارید.